Інтереси велосипедистів у Тернополі лобіюватиме спеціально створена громадська організація. Наразі любителі їзди на двоколісному транспорті можуть обмінюватися своїми думками лише через соціальні мережі у тематичних спільнотах. Громадська організація дасть більше можливостей у лобіюванні пропозицій велосипедистів перед чиновниками і депутатським корпусом.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Юрі Собі, керівник спільноти «ВелоТернопіль»: «У Тернополі є мало місць, призначених для їзди на велосипеді. У нас є дороги загального користування, і ними їздять велосипедисти. У нас є дуже мало тротуарів, з яких можна безпечно з’їхати на дорогу. У нас є дуже мало місць, де можна проїхати – щоб не їхати посеред дороги».
Артем Мізюк велосипеда не має. Поки що. Але прийшов на ініціативну зустріч зі створення громадської організації, щоб і для себе, і для інших лобіювати умови для їзди на двоколісному транспорті.
Артем Мізюк, майбутній велосипедист: «Буде велосипед – про маршрутки, тролейбуси забуваю – і їжджу тільки на велосипеді. Школа, дім, робота, ще щось, – сподіваюсь, що я це все поєднаю в будь-яку пору року».
Досягненням активістів на даний момент є облаштування велосипедної доріжки на набережній озера від Надставної церкви до Острівця закоханих. Триває розробка велосипедних маршрутів через усі райони міста.
Репортер, відеомонтаж – Антон Марчевський, камера – Віталій Цицура.