Великогаївська ОТГ прийняла рішення вступити до лав Асоціації міст України

Опубліковано:
27 Липня, 2016 о 10:54

20 липня консультанти Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Великогаївську об’єднану територіальну громаду. Великогаївська ОТГ налічує близько 12 000 жителів та об’єднує 14 населених пунктів.

 Розпочав зустріч голова Великогаївської ОТГОлег Кохман з інформації про громаду та основні виклики, які стоять сьогодні перед нею. Виконавчий директор Тернопільського РВ АМУІгор Гірчак у свою чергу подякував керівництву громади за запрошення, розповів про цілі, завдання та діяльність Асоціації міст України та запросив долучитись до її лав.

 

Консультант Офісу реформ у Тернопільському РВ АМУ з бюджетних питань Тетяна Чуріловавідповідала на запитання та надавала консультації бухгалтерам та фінансистам сільської ради. У ході роботи акцентували увагу на особливостях прямих міжбюджетних відносинах в умовах децентралізації.

 

Також чимало питань виникало у керівників структурних підрозділів сільської ради, які стосувались різноманітних юридичних аспектів. Зокрема, піднімались питання щодо функціонування пожежної команди в ОТГ, надання адміністративних послуг, алгоритму прийняття на баланс безгосподарського майна та його інвентаризацію. Деякі з питань, з якими звертались посадовці, виявились неврегульованими на законодавчому рівні. Зокрема, посада старости ще досі не внесена в перелік класифікацій посад, за якими присвоюються ранги посадовим особам місцевого самоврядування. На ці та інші запитання відповідали виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ області Ігор Гірчак та консультант з правових питань Максим Черкашин.

 

Насамкінець Ігор Гірчак закликав учасників не лише ефективно використовувати наявні ресурси, але й готувати та подавати проекти як до державних фондів, так й у міжнародні, які реалізовуються в Україні. “Я особисто та наші експерти готові надавати вам усю необхідну підтримку та консультації” – зазначив виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ.

 

Результатом такої плідної зустрічі стало вже наступного дня – 21 липня,прийняте на сесії Великогаївської сільської ради рішення про вступ Великогаївської об’єднаної територіальної громади до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

 

Отже, на сьогодні Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України налічує уже 30 членів, 12 з яких є об’єднаними територальними громадами.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: