В Тернополі ВО «Свобода» одночасно проводить опитування громадян та передвиборчу агітацію

Опубліковано:
11 Жовтня, 2015 о 19:53

Ввечері, 8 жовтня, в м. Тернополі по квартирах мешканців мікрорайону Дружба ходили дівчата та проводили опитування. Після коротких запитань молоді люди вручали мешканцям квартири агітаційні листівки Олега Напори, який є кандидатом у депутати до Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» у територіальному виборчому окрузі  №6.

 Як повідомив спостерігач Громадянської мережі  ОПОРА, дівчата задавали чотири питання:

1. Чи згідні ви з тим, що теперішній мер ефективніше працює, ніж попередній?

2. Оцініть за 5-ти бальною шкалою роботу мера?

3. Оцініть за 5-ти бальною шкалою роботу міської ради?

4. Яку політичну силу ви підтримуєте?

На агітаційній листівці була викладена біографія Олега Напори, а також програма Тернопільської команди ВО «Свобода» на виборах до міської ради 25 жовтня 2015 р.

 

Щоб з’ясувати з якою метою проводилось дане опитування ми звернулись до Олега Напори, який на сьогоднішній день є депутатом Тернопільської міської ради від ВО «Свобода». Пан Напора відповів, що опитування проводилось «перш за все для того, щоб перевірити чи «жеки» виконують те, на що їм даються кошти і пільги, і відповідно чи виконують вони свою функцію», цього року опитування співпало з місцевими виборами, але попередніх років такі опитування також проводились в жовтні.

 

Нажаль, після поставлених запитань, нам не зрозуміло, яким чином отримавши відповіді на вище перелічені запитання, які вчора задавались мешканцям будинку на вул. В.Лучаківського, можна оцінити роботу місцевих житлово-комунальних господарств.

 

На запитання чи були укладені договори з людьми, які проводили опитування і фактично передвиборчу агітацію (роздавали агітаційні листівки) Олег Напора не дав чіткої відповіді, сказавши, що все згідно чинного виборчого законодавства, за цим слідкує юрист і «якщо дозволені(договори), значить вони є, якщо ні – значить немає».

 

Громадянська мережа ОПОРА нагадує усім суб’єктам виборчого процесу, що згідно ч.4 ст.60 ЗУ «Про місцеві вибори» –  забороняється укладення з виборцями за рахунок коштів виборчого фонду оплатних договорів на проведення передвиборної агітації.

 

 

 

 

З повагою та надією на подальшу співпрацю,

координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА

в Тернопільській області

Ігор Процик тел.0634546661

прес-секретар Ольга Галушка, тел. 0932380812

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: