Як повідомили “За Збручем” в черговій часнині МНС, близько 11.30 на телефонну лінію 101 надійшло повідомлення про займання транспортного засобу по вулиці Шептицького.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як з’ясувалося, на організованій автостоянці поблизу приміського автовокзалу та продуктового ринку зайнялася кабіна та моторний відсік вантажного автомобіля. До приїзду рятувальників водій намагався самотужки загасити полум’я. Внаслідок пожежі вантажівка іноземного виробництва зазнала значних пошкоджень.
Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося попередити займання інших транспортних засобів. Причини пожежі з’ясовуються.