23 липня головам місцевих рад Теребовлянського району представили в. о. військового комісара районного військового комісаріату Андрія Миськіва.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
Після представлення відбулась оперативна нарада, яка стосувалась проведення в районі шостої хвилі часткової мобілізації.
За результатами обговорення питань мобілізації вирішено вживати всіх можливих заходів щодо виконання завдань шостої черги часткової мобілізації на підвідомчій території, зокрема надавати оперативну допомогу військовому комісаріату з розшуку військовозобов’язаних, які ухиляються від призову, забезпечити охорону громадського порядку на пунктах збору військовозобов’язаних в місцевих радах району, проводити аналіз військовозобов’язаних, які ухиляються від призову та отримання повісток та ін.