Художню школу арт-сучасності Ivan Puluj ART відкрили в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. В університеті кажуть, що це місце, де митці можуть поділитися своєю творчістю, обмінятись знаннями й думками чи почерпнути нові ідеї та натхнення.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Ініціатором і організатором заснування школи виступила Студентська рада ТНТУ ім.І.Пулюя.
В рамках школи уже діє арт-студія — проект для створення та підтримання художньої атмосфери в університеті. Художники з усього університету можуть об’єднатись і показати справжню рушійну силу мистецтва.
— Незалежно від стилю робіт, незалежно від поглядів — разом ми будемо мати змогу поділитися своєю творчістю, навчитись чогось нового й, врешті-решт, отримати чималу дозу натхнення для подальшої роботи та реалізації творчих задумів, — зазначає координатор проекту, студентка факультету контрольно-вимірювальних та радіокомп’ютерних систем Галина Франчевська. — Тишу передати може тільки живопис, — додає дівчина.
Контактну інформацію можна отримати у координатора проекту Галини Франчевської за тел. +38(096)4656288; +380661869981; е-mail: hilandelll@gmail.com або в групі ВКонтакті http://vk.com/i.puluj_art