В Почаївській Лаврі живуть за Російським законодавством?

Опубліковано:
24 Липня, 2015

Вже другий день, «Боже місце» на Кременеччині в епіцентрі новин. Хто і у який спосіб загрожує Лаврі і її небожителям нікому не відомо. Найголовніше, що найрадикальніші сподвижники боротьби проти Московського патріархату і самі в шоці.

 

Аби тепер не довелося духовенству самим хуліганити, щоб задобрити допитливість публіки, яка вже другий день з цікавістю поглядає на Почаївську гору.

 

Зігмунд Фрейд великий філософ і мислитель, яким захоплюються і мільйони українців, одного разу сказав такі слова: «Обмовок не буває». Він мав на увазі, що наше «підсвідоме», те що ми бажаємо приховати, таким чином виходить на поверхню. Але до чого тут Лавра?!

 

Увага!!! В листі до Президента України, Володимир, той що старший в Лаврі, посилається на статтю 213 Кримінального кодексу України «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом».

 

Кожен юрист-початківець вам скаже, що це повне безглуздя.

 

Стаття ж про «диверсію», на яку також посилаються в УПЦ, не може застосовуватися щодо Лаври, оскільки там мова йде про послаблення держави, а не Лаври чи УПЦ.

 

Проте, в Кримінальному кодексі Російської Федерації стаття 213 «Хуліганство»,якраз повністю відображає ті «жахіття», про які попереджають у лаврі. Тут і зброя, і релігійна ворожнеча, і вибухівка.

 

Довідково (мовою оригіналу):

 Статья 213. Хулиганство

[Уголовный кодекс РФ] [Глава 24] [Статья 213]

1. Хулиганство, то есть грубое нарушение общественного порядка, выражающее явное неуважение к обществу, совершенное:

а) с применением оружия или предметов, используемых в качестве оружия;

б) по мотивам политической, идеологической, расовой, национальной или религиозной ненависти или вражды либо по мотивам ненависти или вражды в отношении какой-либо социальной группы, –

2. То же деяние, совершенное группой лиц по предварительному сговору или организованной группой либо связанное с сопротивлением представителю власти либо иному лицу, исполняющему обязанности по охране общественного порядка или пресекающему нарушение общественного порядка, –

3. Деяния, предусмотренные частями первой или второй настоящей статьи, совершенные с применением взрывчатых веществ или взрывных устройств, –

Скажете обмовка? Нагадую випадкових обмовок не існує!

 

Але, що поробиш, монаша служба вона ж як військова – накази командування потрібно виконувати чітко. Хоча, могли б і перепитати в кураторів про статтю якого саме кодексу йдеться: України чи РФ????

 

«Совпадение? Не думаю!»

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: