До другої річниці Євромайдану та Революції Гідності в Тернопільському обласному архіві відкрили виставку присвячену патріотам-українцям та увічненню пам’яті Героїв Небесної сотні.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
В день відкриття виставки «Подвиг людського духу» до архіву прийшли студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка. Спогадами про події 2013-2014 років поділився кандидат історичних наук і депутат міської ради від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Володимир Місько.
«Пишаюсь нашими студентами, які були активними учасниками Євромайдану. Ми є свободолюбивий, вільний народ і Революція Гідності продемонструвала наше прагнення до системи європейських цінностей. Ми маємо іншу країну в порівнянні з виборами 2010-го року. Кожен може безперешкодно обрати того, кого вважає за потрібне чи тут, в Галичині, чи в Маріуполі, деінде. Герої Небесної сотні повинні стати прикладом для молодої української генерації, бути дороговказом безкомпромісної національної позиції», – розповідає Володимир Місько.
Революція Гідності стала початком кардинальних змін та реформ, які сьогодні відбуваються в Україні. Наша держава перебуває в стані боротьби за власну волю, добробут і майбутнє, і від кожного з нас залежить чи стане ця боротьба успішною.