Цими вихідними у Бережанах відбулося урочисте дійство – 20 новоприбулих до місцевої військової частини контрактників склали військову присягу на вірність українському народу.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Більшість із тих, хто поклявся захищати територіальну цілісність України – військовослужбовці-жінки.
Урочистий ритуал відбувся на плацу військової частини. Благословили захисників Вітчизни на ратну справу священнослужителі, а напутні слова сказали представники місцевої влади.
Василь Лабай