В Бережанах шукають тих, хто годуватиме учнів у школах

Опубліковано:
16 Липня, 2016 о 22:23

Відділ освіти, молоді і спорту повідомляє про проведення конкурсу серед суб’єктів підприємницької діяльності для надання послуг харчування учнів загальноосвітніх шкіл міста Бережани, сіл Лісники та Рай.

Організатор: Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, вул. Банкова, 3, тел. 2-10-37.Підстава для проведення конкурсу: наказ №113-од від 29.06.2016 р. «Про проведення конкурсу для надання послуг харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Бережани, сіл Лісники та Рай у 2016 році», рішення сесії Бережанської міської ради від 08 липня 2016 року №282 «Про організацію безкоштовного харчування учнів пільгових категорій в місті Бережани, селах Лісники та Рай на 2016-2017 навчальний рік».

Місце і час проведення конкурсу: 26.07.2016 р. о 10.00 в приймальні начальника відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради.

Контактна особа: Лопушанська Галина Василівна – юрисконсульт відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– виконавцем може бути суб’єкт підприємницької діяльності, що зайнятий у сфері надання послуг харчування;

– наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;

– штат Виконавця повинен забезпечити потребу обслуговування учнів школи;

– документи, що підтверджують правовий статус суб’єкта підприємницької діяльності: виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності.

Заявка: для проходження співбесіди учасникам конкурсу необхідно подати контактній особі заяву на участь у конкурсі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мирослав Домбрович
20:02, 14 Липня, 2024

Мирослав Домбрович: «Ворог розуміє лише силу, тому нам треба зміцнюватися та давати відсіч»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: