Уряд виділяє понад 30 млн грн на ліквідацію наслідків ударів по Тернополю
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 11 Грудня, 2025 о 11:20
24.06.2026
21:33:58
Уряд виділяє 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків ракетно-дронової атаки в Тернополі. У результаті цинічної атаки ворога по місту 19 листопада загинули 38 людей, серед них — 8 дітей.
Про це повідомляє Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.
“Кошти спрямуємо на відновлення житлових будинків, соціальних об’єктів та критичної інфраструктури”, – йдеться у повідомленні.
Рішення дозволить негайно розпочати аварійно-відновлювальні роботи та мінімізувати наслідки удару для мешканців Тернополя.
“Очікуємо від місцевої влади оперативних дій”, – повідомила Свириденко.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026