З нагоди гідного відзначення Дня Голокосту і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні 1941-1944 років співробітниками соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи Збаразької виправної колонії (№ 63) для засуджених ряд заходів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Начальник відділення соціально-виховної та психологічної роботи Збаразької виправної колонії (№ 63) Юрій Кашуба для засуджених жінок організував екскурс «сторінками історії України», навів жахливі цифри і факти подій, які відбулися на українських землях. Про те, як айнзатцгрупи проводили масові розстріли євреїв та комуністів.
В бібліотеці установи організовано виставки історичних матеріалів, присвячені цій даті. Пройшли читання художньої, публіцистичної і документальної літератури з даної тематики. Після чого у клубі установи було проведено конкурс плакатів на тему: «Голокост в Україні».
На завершення заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Голокосту.