Торгували краденим товаром двоє хлопців у Заліщиках. Зокрема, полісмени забрали у них чужий зварювальний апарат. Ноут та бензопилу продавці швидко збули за 2 тисячі гривень.
Відомо, що весь товар вони вкрали у односельчанина з села Дорогичівка Заліщицького району.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як розповів начальник Заліщицького відділення поліції Андрій Долинський, хлопці добре знали, що сусіда подовгу не буває вдома, бо той працює у Тернополі, а на господарстві більше нікого не має. Тож одного вечора, знявши віконну шибу у літній кухні, забралися досередини та винесли усе цінне.
Ондому з крадіїв нещодавно виповнилося вісімнадцять, проте він уже був судимий за майнові злочини. За спільника взяв 31-річного товариша. Той погодився на вилазку, щоб було за що випити та погуляти.