Перший електромобіль з’явився в Тернополі завдяки міській раді. Машина буде в користуванні управління ЖКГ. Вартість такої автівки – близько мільйона гривень, проте Тернопіль отримав її безкоштоно від компанії Shooter, яка популяризує електромобілі в Україні.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Подивитись на екомобіль міг кожен охочий сьогодні близько 11:00 біля Катедри. Для того, щоб оцінити якість сучасного авто, очільник міста Сергій Надал провіз у безшумній автівці кількох журналістів.
– Сьогодні ми хочемо презентувати усім тернополянам електромобіль. Хочу наголосити, що міська рада Тернополя в цьому є першою. Таким чином хочемо показати, що такі автівки – це по-перше дешево, а по-друге екологічно чисто. Машина буде в користуванні управління ЖКГ, – розповів ДОБІ Сергій Надал.
Наразі автомобіль заряджатимуть у гаражі, оскільки в Тернопільській області зарядних заправок немає. Проте, як розповідають представники компанії Shooter, спільно з міською радою вони планують у майбутньому встановити у Тернополі кілька зарядних пристроїв.
На сьогоднішній день електромобілі від компанії Shooter є тільки в Києві, Львові та в Тернополі.