У Тернополі тестують автоматизовану систему оплати за проїзд. Разом із талоном кондуктори вдають пасажирам чек. Розраховуватись у тролейбусах тернополяни зможуть спеціальними картками.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На чеку вказується ціна, дата, час та номер маршруту. Таке введення уже працює у київському метро. Завдяки цій системі можна буде слідкувати за роботою кондукторів та вести електронний облік пасажирів.
Нагадаємо, що Тернопіль перше місто, де почали тестувати автоматизовану систему оплати за проїзд.