Тернопільські комунальники продовжують прибирати місто від залишків снігу. На вулицях міста працюють двірники та снігоочисна техніка.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як зазначає заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський, найперше почистили залишки снігу там, де є найбільше скупчення людей та у місцях, де багато пішоходів.
Окрім цього, за словами Олега Соколовського, через підвищення температури повітря у комунальників з’явилась інша проблема, а саме залишки піску та солі, які розкидали для того, щоб танув сніг.
– Оскільки снігу вже практично немає і наразі на дворі плюсова температура, то ми помалу забираємо з доріг та тротуарів залишки піщано-соляної суміші, оскільки ця суміш може висохнути і в місті буде повно пилюки та бруду. Відтак, це все чистимо технікою зі щітками, згрібаємо на купи, а потім вивозимо, – зазначає Олег Соколовський.