Вчора, 7 серпня, 4 велопатрулі почали працювати у Тернополі. Вони патрулюватимуть на території двох парків – імені Т. Шевченка і «Топільче». За словами заступника начальника обласного УМВС-начальника міліції громадської безпеки УМВС в Тернопільській області Руслана Балика, такий проект здійснюється для того, щоб міліція на Тернопільщині була більш мобільною і оперативно приходила на допомогу громадянам.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«У першу чергу це патрулювання, виявлення адміністративних правопорушень, документування злочинів, миттєве прибуття на допомогу будь-якому громадянину, який цього потребує. Зараз запускаємо цей проект у двох парках. Думаю, в майбутньому такі велопатрулі будуть й в інших паркових зонах, а також в інших частинах міста», – зазначив заступник начальника УМВС-начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області Руслан Балик.
У літній період багато людей відпочивають на території парків. Тому перші велопатрулі запустили у паркових зонах.
«До цього часу нами було цілодобово взято під патрулювання всі паркові зони Тернополя. Це здійснювали бійці батальйону «Тернопіль», які цілодобово несли службу у парках. За цей період літнього сезону жодного повідомлення вдень про скоєння злочинів чи інших правопорушень на території парків не поступало, за виключенням грабунків, які були в нічний період», – зазначив Руслан Балик.
Велосипеди були придбані в рамках програми «Безпечне місто». Було витрачено понад 45 тисяч гривень.