У Тернополі передвиборча агітація деяких кандидатів порушує правила благоустрою міста

Опубліковано:
9 Жовтня, 2015 о 12:23

4 жовтня в місті Тернополі, в мікрорайоні Новий світ, довготерміновим спостерігачем  Громадянської мережі ОПОРА був зафіксований факт розміщення передвиборчих агітаційних матеріалів кандидата у депутати Тернопільської міської ради по округу №10 від Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Смакоуза Юрія Георгійовича. Передвиборчі листівки Смакоуза Ю.Г. були без вихідних даних, а також приклеєні на електричних стовпах, що суперечить ЗУ «Про місцеві вибори», а також Правилам благоустрою міста.

 Насамперед варто зазначити, що відповідно до ч.2 ст. 56 ЗУ «Про місцеві вибори» друкований агітаційний матеріал повинен містити такі відомості: замовник, установа, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб відповідальних за випуск. Розповсюдження агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється.

 

Необхідно також додати, що Закон України «Про місцеві вибори», а саме ч.4 ст.56, говорить, що «плакати, стенди листівки та інші друковані агітаційні матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування не пізніше як за 45 днів до дня голосування». Зазначимо, що Виконавчий комітет Тернопільської міської ради своїм рішенням від 16 вересня 2015 р. визначив такі місця.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Один з кандидатів на посаду мера Тернополя використовує поліцію для політичної агітації

 

Розміщення подібних агітаційних матеріалів на опорах зовнішнього освітлення та контактної мережі також порушує Правила благоустрою міста Тернополя. Нагадуємо, що ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення говорить, що «порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: