Дорожньо-транспортна пригода трапилася 18 жовтня близько четвертої ранку. В Тернопільському районі в селі Великі Гаї в аварію потрапили два автомобілі – “Опель-Омега” та “ВАЗ-21099″.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За попередньою інформацією, водій Опеля виїхав на смугу зустрічного руху.
Внаслідок ДТП бригада швидкої допомоги до лікарні доставила водія Жигулів, жителя села Товстолуг, 1978 року народження. У нього медики діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.
У водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю, автомобілі помістили наарештмайданчик до з’ясування причин та винних у аварії.