У книгарні “Є” тернополянам розкажуть про оновлений музичний та поетичний фестиваль “Ї”, який з 6 по 8 травня збиратиме у місті найвидатніших представників богеми.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зустріч відбудеться 1 лютого о 17:00 за адресою вул.Валова, 5-9. На заході буде презентовано новий сайт, оголошення дати проведення та перших учасників фестивалю.
«Мистецький фестиваль «Ї» – триденний мистецький захід, котрий відбувається у Тернополі щовесни. Участь відомих сучасних митців слова, молодих музикантів та художників подарують Вам чудову атмосферу для роздумів та відпочинку. Захід проводиться з метою популяризації сучасного українського мистецтва серед тернополян та гостей міста.
Цьогоріч фестиваль міститиме денну й нічну програми, що передбачають:
– презентації книг;
– прес-конференції;
– літературні читання;
– виступи музичних гуртів;
– виставки картин та фотографій;
– покази документального кіно;
– залучення максимальної кількості місць, які є культурними й туристичними об’єктами для нашого міста.