Приємна звістка з Києва — затверджено рішення про прийняття до Національної спілки письменників нових членів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Із Тернопілля ними стали (подаємо за алфавітом прізвищ): Микола Базів, Юрій Вітяк, Неоніла Дригуш (Крем’янчанка), Василь Погорецький, Іван Стронський, Ігор Топоровський, Петро Федоришин, Ніна Фіалко. Вони працюють у різних жанрах: поезії, прозі, публіцистиці, літературній критиці, видали по кілька книг. Таке поповнення з нашого краю — найбільше за 31 рік існування обласної письменницької організації.
Щиро вітаємо талановитих митців слова і зичимо їм нових творчих успіхів.
Богдан Мельничук