Вже багато років мешканці мікрорайону «Пронятин» просять у міськради облаштувати місця для дозвілля дітей. Місцеві жителі самотужки облаштували дитячу площадку біля будинку культури та все ж сподівалися, що міська влада нарешті зверне увагу на їхній мікрорайон.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
За сприяння та допомоги депутата Тернопільської міської ради Петра Болєщука в Пронятині встановили новий сучасний дитячий майданчик. Депутат запевнив, що це не єдиний дитячий майданчик, який буде встановлено в мікрорайоні, «Я і надалі добиватимуся того, щоб міська рада створила всі належні умови для повноцінного розвитку наших дітей. Ми всі повинні зрозуміти, що наше майбутнє – здорове та активне підростаюче покоління».