У мережі з’явився ролик, на якому показують, яким чином перевиховують прихильних до випивки солдатів. Відео доступне для перегляду на каналі Armed Forces of Ukraine на Yotube.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У 79 аеромобільній бригаді п’яних солдатів відівчають від алкоголю. Для цього військові ходять строєм по плацу під командуванням офіцера та скандують “Пить! Я! Больше! Не буду!”.
Увага! У відео присутня ненормативна лексика!