У Чортківській колонії проведено «День дисципліни»

Опубліковано:
1 Липня, 2016 о 11:23

На виконання  вказівки  УДПтСУ в Тернопільській області від 02.11.2012 року № 10/5029 та складених графіків, у Чортківській установі виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26) проведено «День дисципліни».

  Під час «Дня дисципліни» проведено стройовий огляд осіб рядового та начальницького складу, в ході якого перевірено стан форми одягу, наголошено на порядок її збереження та загальний зовнішній вигляд співробітників. Начальник Чортківської установи виконання покарань (№ 26) Володимир Заверуха, з метою збереження життя та здоровя персоналу, наголосив присутнім про дотримання правил особистої безпеки в побуті та дотримання транспортної дисципліни і правил безпеки під час купання у відкритих водоймах.

 

Працівниками сектору по роботі з персоналом установи доведено до присутніх інформацію Державної служби України з надзвичайних ситуацій про надзвичайні події в Україні за місяць, зачитано додаткову лекцію на тему: «Європейські пенітенціарні (в’язничні) правила», вказівку ДПтСУ № 5/4-608/34-16 від 18.05.2016 року «Про заходи запобігання корупції», ознайомлено із методичною розробкою «Запобігання і протидії корупції та пов’язаних з корупцією правопорушень у ДКВСУ» та додатково роз’яснено основні положення закону України «Про запобігання корупції», заборонні та обмежувальні вимоги антикорупційного законодавства України, заходи щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також, доведено застереження ДСНС України та Чортківської РДА порад щодо профілактики отруєння грибами населення краю.

 

Старшим інспектором групи із соціально-виховної та психологічної роботи Тарасом Бакуном зачитано додаткову лекцію на тему: «Основні положення Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність видів поводження і покарання 1984 року» у зв’язку із відзначенням «Міжнародного дня на підтримку жертв тортур».

 

Начальником відділу режиму і охорони Чортківської установи виконання покарань (№ 26) Ігором Пшеничним, з метою недопущення потрапляння на режимну територію заборонених предметів, що суттєво впливає на оперативну обстановку в установі в цілому, додатково роз’яснено порядок належного проведення обшуків засудженим та ув’язненим, які прибувають в установі та  вибувають за її межі.

 

Крім цього, особлива увага була звернута на недопущення грубих порушень організації несення служби на зовнішніх постах, негайного реагування чергових помічників начальника установи виконання покарань на отримані повідомлення з поста відео-нагляду.

Ганна Маньовська

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: