Вже традиційно у день Соборності України тромадськість міста вшанувує пам’ять Тимотея Старуха, могила якого знаходиться на міському кладовищі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Тимотей Старух – людина, яка самовіданно присвятила своє життя боротьбі за ідею самостійної України. Він був послом до австрійського парламенту і галицького сейму, членом Української Національної Ради, Трудового Конгресу в Києві, заступником Голови Національного Комітету, комісаром міста Бережани.
Родина Старухів глибоко пошанована у бережанському краї: Тимотею Старуху надано ім’я почесного громадянина Бережан, одну з вулиць міста названо іменем Родини Старухів.