У Тернополі відновили гарячу воду та каналізацію в будинку, пошкодженому внаслідок ворожої атаки

Нагадаємо, що 19 листопада 2025 року ворог здійснив ракетну атаку на місто.  

Про відновлювальні роботи  повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.

КП «Тернопільміськсвітло»

Фахівці завершили встановлення автоматів та приладів обліку електроенергії в електрощитках, що дозволяє стабілізувати електропостачання в під’їзді.

КП «Тернопільводоканал»

Працівники провели комплекс робіт у підвальному приміщенні: 

КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

Фахівці виконали зварювальні роботи на мережі централізованого опалення у семи квартирах, що є важливим етапом підготовки до відновлення теплопостачання.

ДП «Максима»

Працівники продовжують здійснювати заміну канатів ліфта.

ДП «Люкс-Житло»

Працівники прибрали прибудинкову територію та вивезли шість причепів сміття та гілля.

«Роботи з відновлення будинку тривають відповідно до визначеного плану», – наголошує адміністрація міста.

Читайте також: У Тернополі підняли тарифи на проїзд у громадському транспорті

Останні новини: