У Тернопільському онкодиспансері встановили донорський рекорд
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 6 Березня, 2026 о 21:20
16.06.2026
02:28:21
У Тернопільському обласному онкодиспансері відбувся День донора, до якого долучилися 77 осіб. Це рекордна кількість учасників виїзної донації.
Пацієнти з онкозахворюваннями — це ті, хто чи не найбільше потребує компонентів крові під час складного лікування. Розуміючи це, працівники диспансеру першими вийшли на передову благодійності, показавши власним прикладом: допомагати — просто і життєво необхідно.
“Дякуємо кожному, хто став частиною цього рекорду. Ваша кров — це чийсь шанс на одужання та ще один день поруч із рідними”, – йдеться в повідомленні Тернопільської ОВА.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026