У Кременецькому ботанічному саду почали квітувати магнолії Біонді
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 3 Квітня, 2026 о 08:11
25.06.2026
06:00:30
Три ранні магнолії Біонді почали цвісти у Кременецькому ботанічному саду.
Про це повідомили на сторінці ботсаду у соцмережі.
Вид Magnolia biondii Pamp. – це справжнє весняне диво. Цей вид вважається одним із найбільш ранніх: дерево вкривається ніжними квітами ще до появи перших листків, зазначають у ботанічному саду.
На колекційно-експозиційній ділянці зростає три екземпляри рослин, отриманих із Київського ботанічного саду ім. акад. Фоміна, що були висаджені у 2014 році.
— Через надраннє цвітіння магнолію Біонді часто називають вісником тепла та символом відродження природи. Зараз найкращий час, щоб на власні очі побачити цю тендітну красу та відчути подих справжньої весни, — йдеться у повідомленні.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026