Кременецькі поліцейські затримали 20-річного хлопця за підозрою у нанесенні тілесних ушкоджень трьом знайомим. Під час сварки іменинник схопив ніж та сокиру і напав на своїх гостей. Наступні п’ять-вісім років хлопець святкуватиме дні народження за ґратами.

До співробітників Кременецького райвідділу поліції надійшло повідомлення про бійку в одному з відпочинкових закладів поблизу міста. Виїхавши на місце події, поліцейські виявили трьох молодих чоловіків із численними тілесними ушкодженнями. Потерпілих віком 21, 27 та 33 роки негайно госпіталізували.
Перегляньте також:
- Під час занять з вогневої підготовки помер військовий з Тернопільщини Вoлoдимир Шaркий
- Прийняла 13 тисяч пологів: померла 99-річна акушерка з Кременецької лікарні
У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські затримали, відповідно до ст. 208 КПК, особу, яка нанесла їм травми. Нападником виявився 20-річний житель Кременця.
Як повідомляють у поліції, компанія молодиків святкувала день народження нападника. Аж раптом спалахнула сварка. Іменинник вдався до радикальних методів врегулювання конфлікту. Юнак схопив ніж та сокиру і почав наносити ушкодження своїм знайомим. У потерпілих медики діагностували численні різані рани шиї, рук, ніг та рубані рани кінцівок. Один із них у тяжкому стані перебуває у реанімації.
Слідчі поліції, за процесуального керівництва Кременецької окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою.
Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Житель Тернопільщини напав з ножем на племінника своєї співмешканки