І от от вже чути звук копит… А ні, здалося. Можливо, це стереотип, який зародився з дитинства ще у маленьких дівчаток, які слухали казки про дивовижні подвиги відважних воїнів, про ті, як смороду скакали на конях через мальовничі міста за тридев’ять земель для визволення з вежі замку своєї красуні, яку пильно захищав велетенський дракон. Нам стало цікаво, які таланти об’єднання єднують всіх цих казкових героїв, та вирішили розібратися в тому, що ж таке загадкове вабить сучасних жінок до принца на білому мерседесі.

 #1: Красномовність

Скажете, нісенітниця? Як знати… Навіть з приятелями в пивній краще бути коректним у висловлюваннях, бо можна і в пику отримати. Що вже говорити про вміння захопити бесідою вподобану жінку. Адже досить одного невірного слова, одної підозри в нещирості, однієї ознаки неуваги до жіночої особини і все, можна сміливо йти до приятелів, пити пиво.

 

#2: Володіння іноземними мовами

Одне з найскладніших умінь з цього списку. Справляє враження на жінок посвяченості та мудрості, і дуже високо цінується ними. Але головне, не треба хизуватися їм безмежно!!!, а бажано використовувати тільки до-ладу.

 

#3: Вміння бути стильним і охайним

У кожного чоловіка є свій стиль. Зрештою, до стилю можна віднести навіть практично повну його відсутність. Заради справедливості скажемо, що дуже багато чоловіків дотримуються саме такого «стилю». І виходить, що бути стильним (в прямому сенсі цього слова) і при цьому не порушити тонкі грані між недбалістю і снобізмом, для більшості мужиків завдання важче підкорення Евересту.

 

#4: Сексуальний талант

Як то кажуть, без коментарів. Для багатьох дам даний талант здатний затьмарити всі інші чоловічі здібності.

 

#5: Майстерність

Дуже широка категорія, яка не потребує спеціальних знань, наприклад знання будови двигуна внутрішнього згоряння. Але красиво вбитий у бетонну стіну цвях справляє на недосвідчену жінку приблизно такий же ефект, що і відремонтований складний спорткар останнього покоління. Скористайтеся цим, але не забудь купити хороший інструмент. Інакше замість красеня «Зроби Сам» опинитеся жалюгідним посміховиськом.

 

#6: Спортивність

Для жінки, окрім духовності і чуттєвості, важливі також чоловіча фізична сила й витривалість. Загалом ті, що досягається фізкультурою та спортивними заняттями. Причому образ справжнього сильного мужика можна заслужити в очах красуні навіть пробачимо гучним уболівання за улюблену футбольну команду, хоча зовні вона буде нервово фиркати і закочувати ці самі очі. А вісь розповіді про захоплення гольфом або шашками краще залишити для твого шефа в офісі.

 

#7: Кулінарна майстерність

Познайомившись з дівчиною, спробуйте як-небудь ненароком приготувати для неї своїми руками що-небудь їстівне. Ви побачите, вона буде приємно шокована. Не сумнівайся, це буде абсолютно щира радість. Можливо, вона вам дуже допоможе в подальших відносинах.

 

#8: Вміння грати на музичних інструментах

Вміння грати на музичних інструментах найкрасномовніше інших якостей говорити про характер чоловіка. Адже музикальність – це не тільки душевні пориви, але і цілеспрямованість, в даному випадку в освоєнні премудростей музичної грамоти. Крім того, під час музики жінки легше йдуть на контакт.

 

#9: Знання автомобіля

Незважаючи на те, що багато сучасних дам хвацько ганяють на авто, красуючись за кермом своїх «залізних коней», машини для більшості з них так і залишилися чимось на зразок неприборканого звіра. Так, якщо чоловік допоможе красуні, заглохнувшій на автостраді завестися, можливо, в її очах він буде виглядати безстрашним приборкувачем вогнедишного страховиська.

 

#10: Танці

Якщо спробувати уявити собі щось, у чому чоловік здатний проявити одночасно впевненість у собі, холоднокровність, пристрасність і комунікабельність, то це, безумовно, танці. Психологи радять залишатися в танці самим собою і не соромитися, якщо щось рухається у тобі не так. Головне, що цю стародавню мову любові і заклику до сексу чудово розуміють та цінують наші жінки.

На останок додамо, щоб там не трапилося, ніколи не опускайте руки та не зупиняйтеся, і ваша мета буде досягнута.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу
20:15, 18 Липня, 2024

“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу

Блоги

ТОП новини тернопільщини: