39-річна тернополянка обкрадала торгові центри міста. Вона приходила у магазин із пристроєм, який розмагнічує товари, яким кліпсують одяг для захисту, повідомляють у прес-службі поліції в Тернопільській області.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Жінка в минулому вже потрапляла у поле зору правоохоронців заскоєння майнових злочинів.
У одному магазині жінка викрала дитячі речі на суму понад тисячу гривень. Жінка готувалася заздалегідь – на справу брала спеціальний пристрій для розмагнічування товарів, яким кліпсують одяг для захисту у крамницях. З іншої торгової точки жінці вдалося викрасти шкіряний гаманець та джинси.
Крадене сподівалася продати на ринку. Однак заробити на чужому майні не вдалося. Злодійку викрили працівники поліції.