Благодійний концет “Воля-фест” на підтримку бійців Добровольчого українського корпусу у Тернополі провели 31 травня. Послухати живу музику у Holiday Concert Hall прийшло чимало тернополян. А усі зібрані з фесту кошти підуть на потреби бійців.
– Даний фестиваль перше в Тернополі, раніше благодійні концерти проводились під брендом “Сталевий промінь волі”, – каже лідер року-гурту “Широкий лан” та співорганізатор “Воля-фесту” Святослав Бойко. – Ми вирішили розширити формат, долучити ширше коло слухачів, зробити його більш розважальним.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Для тернополян виступали такі артисти як Арсен Мірзоян (м.Київ), “Біла Вежа” (м.Київ), “Широкий Лан” (м.Київ) з презентацією дебютного альбому “Червона вода”, “Фіра” (м.Тернопіль), “Дикі серцем” (м. Львів), “Механічний Апельсин” (Галична), “Новимний кудень” (м.Тернопіль).