Тернополяни можуть звернутись у податкову через інтернет

Опубліковано:
15 Листопада, 2015

Тернополяни чи жителі Тернопільського району можуть викласти свої звернення до Тернопільської об’єднаної ДПІ через засоби телефонного зв’язку контакт-центру ІДД ДФС за телефоном: (044) 284-00-07 або використовуючи мережу Інтернет, зайшовши на свою електронну скриньку та відправивши із неї лист на електронну адресу:tr.dpi1918@sfs.gov.ua. 

 

Оскільки, із 28 жовтня 2015 року набрала чинності у новій редакції стаття 5 Закону України “Про звернення громадян”, згідно із якою, звернення може бути усним або ж письмовим (електронне звернення). 

 

У такому зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. 

 

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. 

 

Таким чином, електронне звернення, якщо воно надсилається без використання електронного цифрового підпису, повинно мати вигляд скан-копії чи фото копії. 

 

Також звертаємо увагу, що відповідно до ст. 20 Закону України “Про звернення громадян” звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: