Триває перерахунок субсидій, у яких закінчився річний термін. Цей процес триватиме усе літо. Всього допомогу від держави отримує понад половина домогосподарств Тернополя.

 Сулима-субсидії39 тисяч домогосподарств Тернополя наразі отримують субсидію. Це понад половина від усіх, повідомляє ТВ-4.

 

– Ми провели перерахунок субсидій на неопалювальний період і кількість одержувачів субсидій зменшилась десь приблизно на 7 тисяч. З початком опалювального періоду, тобто з 1 жовтня, ці субсидії будуть знову перераховані і ці сім’ї знову набудуть право на одержання житлових субсидій, – розповідає начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

 

Продовжуються автоматичні перехунки субсидій сім’ям, у яких закінчився річний термін субсидії.

 

– Сім’ям вже не потрібно до нас звертатися, ми користуємося базою даних фіскальної служби, тобто податкової інспекції. Відповідно, даним пенсійного фонду, інших структур. Отримуємо цю інформацію і перараховуємо субсидії на новий термін. Новий термін – це до завершення опалювального періоду, але не більше 12 місяців, – говорить Володимир Сулима.

 

Єдиною проблемою у призначенні субсидій Володимир Сулима називає лише безвідповідальність деяких сімей, які, отримуючи субсидії, не повідомляють про зміни у їх сім’ї.

 

– Або хтось зареєструвався в приміщенні, або хтось знявся з реєстрації, або змінилася площа житла, хтось змінив місце роботи, тобто відбулися зміни в соціальному статусі, хтось зареєструвався в центрі зайнятості – про це все протягом місяця необхідно повідомляти управління соціальної політики, – каже Володимир Сулима.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Роман Полікровський
17:08, 20 Липня, 2024

«Без економіки ми не виграємо війни», – мер Збаража Роман Полікровський

Блоги

ТОП новини тернопільщини: