Тернополянам на замітку: Як "з нуля" створити ОСББ (Інфографіка)

Опубліковано:
29 Червня, 2016 о 20:53

Перш ніж в будинку з’явиться ОСББ, потрібно зробити кілька кроків. Для початку необхідно створити ініціативну групу з не менше ніж трьох осіб. Їм доведеться: вивчити законодавчі підстави та особливості функціонування ОСББ, провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед співвласників і підготувати проекти документів (статуту та протоколу установчих зборів).

 Потім потрібно скласти список всіх співвласників — з даними про площу належних їм квартир. Інформацію можна отримати з Держреєстру речових прав на нерухоме майно, БТІ. Залишається ще один шлях: опитування співвласників з проханням надати документи на свої квартири.

 

 

Ініціативна група зобов’язана проінформувати кожного співвласника (або особисто вручити повідомлення під особистий підпис або рекомендованим листом) про проведення установчих зборів не менше ніж за 14 днів до призначеної дати.

 

Кожен співвласник (його представник) у ході голосування має кількість голосів, пропорційну частці загальної площі квартири чи нежитлового приміщення співвласника у загальній площі всіх квартир і нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини загальної кількості всіх співвласників. Установчі збори приймають рішення про створення об’єднання та затверджують його статут. Якщо після зборів так і не було набрано необхідної кількості голосів “за” або “проти”, проводиться письмове опитування співвласників, які не голосували на установчих зборах.

 

Для реєстрації ОСББ уповноважений установчими зборами подає державному реєстратору такі документи: заяву про держреєстрацію юрособи; примірник статуту; примірник оригіналу протоколу зборів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: