13 гривень 78 копійок доведеться сплачувати тернополянам за кожен додатковий квадратний метр квартири чи нежитлової нерухомості. Це 1% від мінімальної заробітної плати. Нараховуватимуть цей податок тим, у кого квартира має площу більш як 60 квадратних метрів. Для індивідуальних будинків податковий «ценз» починатиметься від 120 «квадратів».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Рішення зменшити пільгову площі нерухомості, яка звільняється від оподаткування, затвердили депутати міської ради. Зробили це вони на вимогу держави.
Як повідомила, Вікторія Остапчук, заступник міського голови Тернополя: «Також внесені зміни в частині транспортного податку. Зокрема, передбачено, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, від часу випуску яких минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість яких складає понад 750 розмірів мінімальних заробітних плат».
Через те, що багатьом тернополянам податком на нерухомість доведеться поповнювати міський бюджет, влада вирішила ці гроші, а також інші нові надходження, спрямувати на розвиток міста.
Вікторія Остапчук, сказала: «На фінансову підтримку КП «Тернопільводоканал» – 1 млн. 986,3 тис. грн., на Програму розвитку електротранспорту – 4 млн. 509,8 тис. грн., на фінансову підтримку КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» – 1 млн. 700 тис. грн.»