Тернополянам нагадують про передачу показників газу до 5 травня
- Опубліковано: Ніка Холодовська
- —
- 1 Травня, 2026 о 20:13
24.06.2026
04:45:32
У ПрАТ “Тернопільміськгаз” звернулися до споживачів із проханням вчасно передати показники газових лічильників за квітень. Зробити це необхідно до 5 травня включно.
Передати дані можна кількома способами:
У компанії наголошують: під час передачі показників обов’язково потрібно вказувати особовий рахунок оператора газорозподільної мережі, який містить до 7 цифр.
Споживачів просять не зволікати та подавати дані вчасно, щоб уникнути неточностей у нарахуваннях.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026