Фестиваль «Woodstock» здавна гуртував людей, які прагнуть миру. Цьогоріч він вчетверте збере українців, яких об’єднує жага до мирного життя, любові, відкритості, розвитку масової музичної культури і культурного самовираження.
Готуйтеся з друзями до танців під пречудове виконання пісень гуртами МЕРІ, БЕЗОДНЯ, BAHROMA, ATMASFERA, AKUTE, ANEBO, INDYTRONICS, PIANO, 5 VYMIR, EPOLETS. Окрім Великої і Малої музичних сцен на Вас чекають численні перфоманси, майстер-класи, ігрові активності, безліч знайомств – і все це в мальовничому замку Свірж. Коли б ви ще мали нагоду відвідати цю мальовничу місцину?
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Починайте пакувати рюкзак, адже участь у фестивалі є безкоштовною! Але заздалегідь просимо Вас зареєструватися.
· місце на території наметового містечка, для розміщення Вашого власного намету;
· робота кухні та магазинів;
· пункт медичної допомоги;
· охорона фестивального майданчика;
· туалети та душ на території фестивалю;
· кімнату для зберігання речей;
· пункт підзарядки мобільного телефону;
· рятувальна безпека на воді;
· пожежна охорона фестивалю.
![](http://ogo.ua/images/articles/1567/big/1437556509.jpg)
ДОВІДКОВО. «Woodstock Україна» — український благодійний рок-фестиваль, символ вільного і мирного співжиття, а також взаємної допомоги величезної кількості споріднених ідеєю людей. В Україні фестиваль вперше відбувся у 2013 році на березі Чорного моря у селі Грибівка, Одеської області.