Місцеві комунальники просять тернополян не паркувати автомобілі на узбіччях, тротуарах, адже це заважає чисити сніг. Окрім цього в управлінні ЖКГ закликають водіїв під час руху бути обережними, особливо, на спусках та підйомах, під’їжджаючи до пішохідних переходів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– Не перевищуйте швидкість, дотримуйтеся безпечного інтервалу та дистанції, обов’язково користуйтеся пасками безпеки та нагадуйте про це пасажирам. За умов недостатньої видимості – не забувайте вмикати ближнє світло фар! Також просимо бути максимально уважними пішоходів – не вибігати на дорогу, переходити проїзну частину лише у встановлених місцях та тільки після того, як переконаєтесь, що немає небезпеки, – кажуть у прес-службі ЖКГ.
Про надзвичайні ситуації комунальників можна інформувати зателефонувавши на гарячу лінію за за номером 15-80.