Тернопільська спортсмени здобули чотири перемоги на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Змагання проходили серед юнаків вікової категорії U15.

Тернопіль гідно представили вихованці «КДЮСШ з греко-римської боротьби».

Про це повідомляють на сайті я Тернопільської міської ради.

«Змагання стали важливим етапом підготовки до фінальної частини чемпіонату України та зібрали юних спортсменів із різних регіонів, які продемонстрували високий рівень майстерності, витривалість і прагнення до перемоги», – йдеться у повідомленні.

Чемпіонат України з греко-римської боротьби. Фото ТМР

Спортсмени здобули чотири нагороди різного ґатунку:

Вітаємо спортсменів із вагомими досягненнями та бажаємо подальших успіхів і нових перемог на всеукраїнській арені.

Читайте також: Тернопільський спортсмен Олександр Чебанов виборов «золото» на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу

Останні новини: