Тернопільська спортсмени здобули чотири перемоги на чемпіонаті України з греко-римської боротьби
Змагання проходили серед юнаків вікової категорії U15.
Тернопіль гідно представили вихованці «КДЮСШ з греко-римської боротьби».
Про це повідомляють на сайті я Тернопільської міської ради.
«Змагання стали важливим етапом підготовки до фінальної частини чемпіонату України та зібрали юних спортсменів із різних регіонів, які продемонстрували високий рівень майстерності, витривалість і прагнення до перемоги», – йдеться у повідомленні.
Спортсмени здобули чотири нагороди різного ґатунку:
- І місце (100 кг) – Ілля Брянка (ТЗОШ №16);
- ІІ місце (44 кг) – Владислав Олексенко (Буцнівський ліцей);
- ІІІ місце (62 кг) – Матвій Мандибура (ТЗОШ №24);
- ІІІ місце (68 кг) – Станіслав Мацалап (ТСШ №29).
Вітаємо спортсменів із вагомими досягненнями та бажаємо подальших успіхів і нових перемог на всеукраїнській арені.
Читайте також: Тернопільський спортсмен Олександр Чебанов виборов «золото» на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу
Останні новини:
- На Бережанщині чоловік побив рідного брата кулаками та ногами
- На Тернопільщині розглянули питання освіти, позашкілля та кадрових призначень у сфері реабілітаційних закладів
- Атестат через 25 років: на Тернопільщині чоловік закінчив школу в 41 рік
- На Тернопільщині виявили рідкісний вид бабки, занесений до Червоної книги України