Незважаючи на ранню годину на Збаразькому КП небайдужі тернополяни, земляки з Теребовлянщини, громадські активісти та представники влади гідно зустріли загиблого бійця 128 гірсько-піхотної бригади, мешканця села Налужжя Теребовлянського району Мазура Андрія Євгеновича.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Про це повідомляє Тернопільський обласний військовий комісаріат.
Нагадаємо,що Герой АТО помер 3 серпня у Харківському військовому госпіталі після п’яти операцій.
У зв’язку з цим з 4 по 6 серпня 2015 року у Теребовлянському районі оголошено Днями жалоби.
На знак скорботи за померлим у Дні жалоби на території району буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних та державних підприємствах та закладах, установах, організаціях.
Також в районі доручено відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.