Тернопільщина: Родичі й однофамільці в партійних списках

Опубліковано:
9 Жовтня, 2015 о 12:53

У списках зареєстрованих кандидатів для участі у виборах до місцевих рад на Тернопільщині можна знайти родинні зв’язки. Зокрема, такі випадки зафіксовані серед кандидатів до Тернопільської обласної ради та Гусятинської селищної ради.

 У Тернопільській обласній виборчій комісії було зареєстровано кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії “Добрий самарянин”. Список кандидатів в депутати складається із 9 чоловік, цікавим є той факт, що з поміж кандидатів є Кравець Володимир Васильович, голова партії, балотується по територіальному виборчому округу №20, його дочка Кравець Юлія Володимирівна, 1995 р. народження, керівник обласного осередку партії, балотується по ТВО №44, дружина Кравця Володимира Васильовича – Білан Лідія Василівна, директор ТОВ кафе «Нептун» – ТВО №46

Також, якщо взяти до уваги прізвище першого кандидата в списку партії Кравця Василя Павловича, можна припустити, що він також має родинні зв’язки із Кравцем Володимиром Васильовичем.

 

Гусятинською селищною виборчою комісією також зареєстровано однофамільців або родичів. Так у списку присутні такі кандидати:

Батіг Михайло Степанович – “Блок Петра Порошенка – Солідарність”;

Батіг Степан Михайлович –  “Блок Петра Порошенка – Солідарність”;

Козир Олександр Васильович – самовисуванець;

Козир Олег Сергійович – “Громадянська позиція”;

Козак Ольга Павлівна – самовисуванець;

Козак Богдан Романович – самовисуванець;

Остафійчук Віталій Васильович – ” Блок Петра Порошенка – Солідарність”;

Остафійчук Іван Антонович – самовисуванець;

Мушій Сергій Вікторович – самовисуванець;

Мушій Андрій Вікторович – самовисуванець.

 

На Гусятинського селищного голову зареєстрували двох кандидатів з однаковим  прізвищем: Кондрат Роман Володимирович, самовисуванець, і Кондрат Анатолій Антонович, також  самовисуванець.

 

Разом з тим зазначимо, що такі випадки не суперечать ЗУ «Про місцеві вибори».

 

За коментарями звертайтеся:

координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА

в Тернопільській області

Ігор Процик тел. 0634546661

прес-секретар Ольга Галушка  тел. 0932380812

e-mail: ternopil@opora.org.ua

 

 

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”
21:19, 18 Червня, 2024

Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: