Тернопільський власкор Всеукраїнської газети здобув обласну премію

Опубліковано:
12 Листопада, 2015

Власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» у Тернопільській області Микола Шот став лауреатом обласної премії в галузі журналістики імені Володимира Здоровеги за книжку «На пагорбі долі». У видання увійшли кращі матеріали автора, опубліковані на сторінках рідної газети впродовж кількох років, де йдеться про проблеми, успіхи, справи у царині духовності, культури, мистецтва, історії, краєзнавства, туризму, економіки області, а також присвячені славетним уродженцям Тернопілля.

 «Книжка Миколи Шота «На пагорбі долі» сповнена великої любові до рідного краю та України, написана надзвичайно легким і привабливим стилем», — зазначив у відгуку Микола Мушинка, академік НАН України, професор, доктор філологічних наук із міста Пряшів, що у Словаччині.

 

Увагу на книжку журналіста звернули й члени комітету з присудження обласних премій у галузі культури та висловилися за відзначення Миколи Шота премією імені Володимира Здоровеги.

 

Микола Шот зазначив, що йому надзвичайно приємно отримати премію імені професора Львівського національного університету ім. Івана Франка Володимира Здоровеги, адже мав щастя навчатися у нього.

 

Сім років тому обласна рада затвердила положення про присудження премій у культурній сфері та разом з обл?держадміністрацією стала визначати лауреатів у понад десятьох номінаціях, зокрема в журналістиці, краєзнавстві, етнографії й музейній справі, літературі, театральному та музичному мистецтві, архітектурі. Кожну з відзнак названо ім’ям видатного краянина.

 

Галина САДОВСЬКА 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: