Тернопільський співак та представник від Молдови на конкурсі Євробачення Едуард Романюта на один день став викладачем. Про це Романюта написав у соцмережах. Таким чином співак проходив практику на факультеті Обліку та аудиту одного з тернопільських вишів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нагадаємо, що окрім творчої діяльності хлопець продовжує навчатись в аспірантурі, пише Доба. Наразі він отримав два дипломи магістра з відзнакою. Також співак працює над кандидатською дисертацією на тему: “Міжнародна конкуренція податкових систем і політика оподаткування України в контексті євроінтеграції”.