Студентів Тернопільського економічного університету змушують йти на вибори та голосувати за кандидата на посаду міського голови Ігоря Вонса, якого на згадану посаду просуває вірний товариш екс-мер Тернополя Роман Заставний (представник партії Яценюка).
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Про це Компасінфо розповіли студенти вузу, які просили не вказувати їх імен.
За словами молодих людей, така вказівка прийшла від ректора ТЕНУ.
Як працівники вузу будуть контролювати процес голосування студентів поки що не відомо. Але молодих людей вже попередили, щоб на вихідні в день виборів, 25 жовтня вони нікуди не роз’їжджалися, а всі прийшли на свої дільниці для голосування за кандидата на мера від партії влади.