9 січня 2016 року традиційно відбудеться пластове свято «Різдвяна свічечка». Пластуни організовують цей захід в честь народження Ісуса Христа, щоб зібратися усім в дружньому колі. Початок буде о 16.00 в Українському домі «Перемога».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Вже випав сніг, всюди чути радісний сміх, а скоро буде чути ще й співи колядників. Наближення Різдва відчувається на кожному кроці: у домівках біля ялинок, у церквах, у пластовій домівці.
Різдво Христове — одне з найвеличніших християнських свят. Його святкує кожна українська родина, зібравшись разом у теплому колі. Не виключенням є і пластуни. Традиційно, 9 січня, на третій день Різдвяних свят, всі пластуни збираються разом з нагоди Різдва Христового. Тут можна зустріти як найстарших платсунів-сеньйорів, так і наймолодших – пташат.
Довідка:
Пласт — Національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.