Наприкінці тижня тернопільські правоохоронці затримали групу наркоторговців на чолі з працівником муніципальної поліції міської ради та близьким соратником скандального Володимира Камінського.

 

Про це повідомляють джерела у муніципалітеті. 

На сьогодні існує версія, що до справи збуту наркотичних речовин причетний і сам скандальний заступник Надала. Дотичні до справи люди, зазначають, що стартовим капіталом у розгортанні мережі драг-діллерів можуть бути гроші отримані від хабарницької діяльності Камінського.   

 

Серед працівників міської ради справа викликала особливий резонанс, адже затримали не просто рядового працівника, а всім їм відомого Тараса Якимця. Він більше року працював у структурі муніципалів Надала. Потрапив туди за особистою протекцією заступника мера Камінського, з яким навчався в одній групі університету. Своїми посадовими обов’язками особливо не переймався. У більшості випадків супроводжував та був водієм автомобіля  Камінського.

 

В останній робочий день цього тижня співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків навідалися у приміщення муніципальної поліції на бульварі Шевченка. Там провели обшук. Такі «шмони» зробили у багатьох точках Тернополя. У групи наркоторговців на чолі з Тарасом Якимцем виявили ледь не всі види існуючих наркотиків у величезній кількості.

 

Звичайно, що у такому випадку протекція Камінського, який і сам перебуває під слідством за корупцію, перестала діяти. Якимця швидко звільнили з муніципалів за невиконання своїх обов’язків.

 

Якимець та його друзі налагодили нарко-трафік з Європи. У нашому місті вони розповсюджували «отруту» по нічних клубах та через велику мережу дилерів. Продавали всім, хто міг заплатити – діти, молодь та особливими клієнтами завжди були платоспроможні іноземні студенти.

 

Особливого розмаху збут дурману набув за останній рік, час, коли Тарас Якимець працював у муніципальній поліції та близько спілкувався з Володимиром Камінським. Подейкують, що саме гроші від корупційної діяльності останнього і стали таким-собі стартовим капіталом у розвитку цього страшного «бізнесу».

 

На сьогодні, цікавою буде позиція самого міського голови Сергія Надала. Адже протягом епопеї із затриманням пана Камінського мер до останнього захищає і виправдовує свого заступника у всіх його діяннях.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: