Щорічний захід, приурочений до найочікуванішого дитячого свята – дня Святого Миколая, відбудеться у Текрнополі для 117 дітей-сиріт
-117 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з 14 шкіл-інтернатів Тернопільської області відвідають щорічну імпровізовану домівку Святого Миколая, в ПК “Березіль”. – роповідає Андрій Назаренко зТернопільського обласного благодійного фонду “Майбутнє сиріт”.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Організатори повідомляють, що на дітей очікує виступ творчих дитячих колективів Тернополя, майстер-класи з виготовлення різдвяно-новорічних виробів, забави з казковими героями, а також солодощі і фрукти.
Організатором заходу є Тернопільський обласний благодійний фонд “Майбутнє сиріт”, однак до справи долучились ще й небайдужі тернополяни, а також меценати міста.
– Були би раді, якби знайшлись меценати,я кі б допомогли придбати фрукти та солодощі, – каже співорганізаторка заходу Яна Желябіна
Свято для малюків розпочнеться о 13:30 год. 15 грудня 2015 року.