Студент ТДМУ Михайло Думнич – кращий студент Тернополя

Опубліковано:
20 Листопада, 2015

Двоє студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 19 листопада представляли рідну Альма-матер на конкурсі «Кращий студент Тернополя – 2015».  Денис Кошарський і Михайло Думнич мають чималий досвід у громадській роботі, організації різних заходів, відзначаються активною громадянською позицією. У комплексній оцінці у всіх конкурсах перемогу отримав Михайло Думнич, який вразив журі і усіх присутніх своїми вокальними даними. З цього приводу відомий композитор співак Андрій Підлужний зазначив: «Вкотре переконуюся, що наша країна має багато талановитих людей. Сьогодні молодь це довела ще раз. А від акапельного співу Михайла я просто був в захопленні».

 

 

Цього вечора Михайло Думнич не тільки продемонстрував вокальні дані, а й дотепно жартував, презентував власний проект. Порівняно з іншими конкурсантами він представив вагоме портфоліо уже реалізованих проектів і організованих акцій.

 

 IMG_9238 IMG_9280

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент – комплексна характеристика», в якій переміг наш студент, було сформовано спеціальну експертну раду з авторитетних осіб у галузі освіти, молодіжної політики, представників влади та громадських діячів. Отже, Михайло Думнич представлятиме Тернопільську область на всеукраїнському етапі конкурсу.

IMG_9236 IMG_9275

 

Другим за результатом був ще один наш студент – Денис Кошарський, в якого за плечима чималий досвід у навчанні цивільного населення азам домедичної допомоги. Денис є сертифікованим інструктором від Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медицини. Його проект «Безпечне місце» не залишив байдужим жодного присутнього цього вечора. Справа в тому, що життя завжди було, є і буде найвищою цінністю, а його порятунок в разі нещасного випадку є вкрай важливим. Денис проаналізував статистичні дані щодо людських втрат внаслідок невчасного надання чи ненадання першої допомоги, чітко сформулював етапи реалізації проекту, його кошторис. Відразу було видно, що майбутній медик має практичний досвід у цій галузі. В результаті журі визначило його переможцем в номінації «Кращий громадський діяч року».

 

IMG_9301 IMG_9307

 

Зазначимо, що Денис Кошарський для кращої демонстрації свого особистого таланту заручився підтримкою командою КВК нашого університету «В активному пошуку». Це ще раз доводить, що медики вміють приходити один одному на допомогу.

 

IMG_9383 IMG_9386 IMG_9397 IMG_9391

 

«Кращий студент України» — це всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс для подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Організаторами заходу стали ВМГО «Студентська Республіка» та Тернопільський студентський магістрат. Захід відбувся за підтримки департаменту сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА а також управління у справах сім`ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: