Степан Барна підписав розпорядження «Про упорядкування структури обласної державної адміністрації»

Опубліковано:
8 Серпня, 2015

Згідно з ним, з метою оптимізації структури обласної державної адміністрації, усунення дублювання повноважень структурних підрозділів, підвищення ефективності державного управління, доручено утворити у структурі обласної державної адміністрації:

 

департамент економічного розвитку та відділ міжнародного співробітництва, реорганізувавши шляхом поділу департамент економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської обласної державної адміністрації; управління розвитку інфраструктури та відділ туризму, реорганізувавши шляхом поділу департамент розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської обласної державної адміністрації;  відділ з питань фізичної культури та спорту та відділ у справах сім’ї та молоді, реорганізувавши шляхом поділу департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації.

 

Також буде ліквідовано відділ внутрішнього аудиту Тернопільської обласної державної адміністрації.

 

Згідно з розпорядженням, доручено перейменувати низку структурні підрозділів. Зокрема, департамент агропромислового розвитку в управління агропромислового розвитку та переробної промисловості;департамент охорони здоров’я в управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації; департамент освіти і науки в управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації; департамент культури, релігій та національностей в управління культури, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації; департамент екології та природних ресурсів в управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації; департамент архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження в управління архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації; відділ інформаційної діяльності у відділ з питань інформаційної діяльності Тернопільської обласної державної адміністрації; відділ комунікацій з громадськістю у відділ внутрішньої політики Тернопільської обласної державної адміністрації.

 

Щодо кількості, то чисельність працівників Тернопільської обласної державної адміністрації може скоротитися до 50% за рахунок, як правило, скорочення посад заступників керівників структурних підрозділів.

 

«Ми даємо змогу кожному, хто хоче і далі працювати в органах державної влади, проявити себе. Ми залишимо ініціативних працівників, тих, что чітко розуміє, які виклики зараз стоять перед державою, тих, хто здатен ці виклики долати, – зазначив голова ОДА Степан Барна. – Натомість, оголошений раніше публічний конкурс на 100 вакантних посад дозволить повернути молодь в райони, дати можливість багатьом молодим спеціалістам отримати перше робоче місце».

 

На реорганізацію передбачено 2 місяці.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: